Очаків у серпні 2019 р.

1 вер. 2019 р.
views
Переклад не завершено

Спорт

6 серпня на базі Морського центру спеціального призначення відбулися змагання з військово-прикладного плавання пам'яті капітана 1-го рангу Олексія Зінченка.

17 серпня відбувся традиційний VIII «Ахіллесовий забіг» на Кінбурнській косі

Особливістю свята стала презентація екологічного проєкту — з установкою містків і дощатих переходів від акваторії Дніпро-Бузького лиману до пляжної зони Чорноморського побережжя. Саме ці містки та переходи сприятимуть збереженню литорального валу від витоптування, стимулюватимуть активний ріст рослин — закріплювачів пісків та збережуть берегову лінію від поглинання морем під час осінньо-зимових штормів частин пляжів.

27-28.09.2019 відбулася X обласна спартакиада серед людей з інвалідністю. Наша команда з Очакова привезла додому дві медалі — срібло та бронзу з стрільби. У загальному командному заліку увійшли до першої десятки.

Очаківський ФК «Арсенал» розпочав боротьбу в Кубку АПК ДСО «Колос»

У цьому місяці:

Готувалися до свят…

Святкували ...

День прапора

День Незалежності

Згадували

День села Чорноморка

До слова, Чорноморка багатьох гостей здивувала шикарною дорогою

Будувалися, ремонтувалися, вдосконалювалися…

Ламали…

Потрапляли в аварії…

Горіли…

Ескізи Очакова

Як у Очакові використовують дерева

Очаківські таланти

Навіть важка техніка не витримує випробувань очаківськими дорогами

Наслідки минулорічного граду

Літо минуло. Фото на пам'ять

Email скопійовано!