Олегу Журавку - 65!
30 березня виповнилося 65 років ветерану очаківського футболу, заслуженому тренеру України Олегу Вікторовичу Журавку.
Народився 30.03.1953 р. Вихованець очаківського футболу. Нападник очаківських команд 70-80-х років. Виступав за ФК «Будівельник» СУ, ФК «Чорноморець», ФК «Будівельник» КБВХ, ФК «Колос», ФК «Маяк».
З 1982 р. по 1989 р. - голова спорткомітету.
На початку 1989 року в Очакові створюється перший у Миколаївській області футбольний клуб. Ініціаторами виступили брати Валерій та Олег Журавко. Олег Вікторович стає головою клубу та керівником команди, а Валерій Вікторович — головним тренером. За короткий проміжок часу була сформована нова команда, яка виграє Кубок і чемпіонат Миколаївської області.
У 1990 році футбольний клуб «Маяк» здобув Кубок СРСР серед виробничих колективів.
У чемпіонаті України очаківська команда виступала під новою назвою — ФК «Артанія» і вже в дебютному сезоні 1992 року стає бронзовим призером першої ліги.
1989–1993 рр. — начальник команди ФК «Маяк» Очаків / президент ФК «Артанія» Очаків.
1993–1994 рр. — президент ФК «Евіс» Миколаїв, 2-ге місце в першій лізі, вихід у вищу лігу Чемпіонату України.
1998 р. — спортивний директор ФК «Миколаїв».
2004 р. — спортивний директор ФК «Інтер» Баку.
Вітаємо Олега Вікторовича з днем народження! Бажаємо йому міцного здоров’я, благополуччя та всього найкращого!
Сергій Кузнєць
Газета «Очаківський тиждень»